Каток

Компанія “AGROOSV” - дилер різноманітної сільськогосподарської техніки, що має понад 10 років досвіду роботи на ринку України. Ми давно зрозуміли, що запорука успішності будь якої команди - це висококваліфікований штат спеціалістів, високоякісний товар, а також орієнтованість на потреби клієнтів. Саме тому ми користуємося цими трьома факторами у якості нашого найголовнішого кредо у роботі.

У цьому розділі нашого каталогу до вашої уваги пропонуються різноманітні нові і б/у катки до культиватора або трактора найвищої якості. Кожна з одиниць техніки, що представлена у цьому розділі, пройшла технічний огляд і відповідає всім сучасним стандартам. Додатково ознайомитись з умовами покупки ви можете зателефонувавши до нашого центру підтримки клієнтів.

Каток - це знаряддя сільськогосподарської праці, що здебільшого використовують для подрібнення ґрунту, його вирівнювання, а також для руйнування льодової кірки над озимими посівами. Одним з основних позитивних впливів їх використання є покращення контакту ґрунту з твердою фазою ґрунту, що у подальшому призводить до збільшення врожайності. Наразі на нашому сайті ви можете купити катки від таких виробників:

  • JOHN DEER;
  • Avers-Agro;
  • Shredder.

Купивши каток з компанією “AGROOSV” - ви можете не перейматися з приводу оформлення різноманітних документів, адже ми з радістю допоможемо вам у їх отриманні. Якщо вам потрібна будь-яка допомога у процесі вибору й купівлі катку на нашому сайті, будь ласка, звертайтеся до нашого колл центру. Наші спеціалісти технічної підтримки з радістю вам допоможуть.