Плуг

Якщо ви давно хотіли купити плуг для своїх сільськогосподарських потреб то компанія “AGROOSV” - це саме те, що ви шукали. Вже більше 10-ти років ми займаємося реалізацією і продаємо в кредит різноманітну ґрунтообробну техніку в України. Високі стандарти нашої роботи, висококваліфікована команда спеціалістів, а також товари відмінної якості - ось кредо нашої компанії.

Плуг - це різновид сільськогосподарської техніки, який здебільшого використовують для того, щоб орати землю перед тим, як проводити посівну. Жодний сучасний фермер не в змозі буде досягти високих показників урожайності у тому випадку, якщо він попередньо не здійснить орання землі. Оборотний плуг - це один з найефективніших сучасних інструментів, які можуть допомогти у цьому.

Цей вид сільськогосподарської техніки потребує для своєї роботи трактор, що здійснюватиме тяглову роботу. Відмітимо, що сам плуг для своєї роботи не потребує жодних додаткових витрат на різноманітні мастила або пальне. Ми пропонуємо різноманітні моделі нових і б/у оборотних плугів наступних марок:

  • RABE;
  • LEMKEN.

Здійснювати покупку оборотних плугів з компанією “AGROOSV” - напрочуд вигідно і зручно. Ми завжди намагаємося зробити процес купівлі для наших клієнтів максимально простим і приємним. У тому випадку, якщо у вас виникають будь-які запитання або складнощі з купівлею сільськогосподарської техніки - ви завжди можете звернутися за допомогою у наш колл центр за номерами телефонів, що вказані у відповідному розділі сайту.